Bekafor Classic

Bekafor Classic

Vysoká životnost

Tento systém se díky panelům vyrobeným z pozinkovaného ocelového drátu s následným pokrytím plastovou vrstvou se silnou přilnavostí vyznačuje kvalitou a dlouhou životností.

Snadná instalace

Kompletní systém panelů o několika výškách dodávaných s vhodnými sloupky, upínacími vložkami a příslušenstvím (kotevními deskami, rohovými svorkami a stěnovými příchytkami) a vraty poskytuje řešení pro každou situaci.
Systém lze instalovat i na zdi nebo v betonové podlaze. Snadná instalaceKompletní systém panelů o několika výškáchdodávaných s vhodnými sloupky, upínacímivložkami a příslušenstvím (kotevními deskami,rohovými svorkami a stěnovými příchytkami)a vraty poskytuje řešení pro každou situaci.Systém lze instalovat i na zdi nebo v betonovépodlaze.

Moderní & jednoduchý design

Jednoduchý design systému Bekafor Classic lze dobře doladit k zahradě a umožňuje klidný odpočinek. Výjimečná pevnost tohoto residenčního plotu poskytuje trvanlivou ochranu vaší zahradě a díky jednoduchému designu
působí velmi nevtíravě. Panely jsou na jedné straně opatřeny vertikálně umístěnými ostny, které lze pro větší bezpečnost přidat i na horní stranu plotu.

Ploty Bekafor technické specifikace

Tagy: , , ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.