Betafence ploty

Ploty brány

Společnost Betafence je novou firmou na českém trhu, v oblasti plotů, bran a oplocení. Nicméně patříme mezi absolutní špičku. Betafence je celosvětovým výrobcem plotů číslo jedna. Nabízíme nejširší výrobkové portfolio oplocení a bran. Naše společnost vyrábí ploty nejvyšší kvality již 130 let. Inovativní přístup firmy ve výrobě a službách určuje směr všem konkurenčním společnostem.

Všechny naše brány a ploty dosahují té nejvyšší kvality v oblasti povrchové úpravy. Jelikož máme rozsáhlé znalosti a technologické zázemí v tomto odvětví, jsme schopni udržet vysokou kvalitu za bezkonkurenční ceny.

Systémy zabezpečení od Betafence se vyznačuje jednoduchou instalací s nízkými náklady. Speciální upevňovací techniky se vyznačují vysokým ochranným stupněm. Společnost Betafence si zakládá na komplexnost dodávek. Nabízíme ploty, pletiva, sloupky, brány, branky a všechny druhy potřebného příslušenství, které je zapotřebí k montáži plotů.

V základní nabídce Vám nabídneme ploty pro dům a zahradu, rodinné domky, parky i firemní prostory. Pokud však máte speciální požadavky, schopní nabídnout i speciální mobilní ploty, ocelové svařované ploty, hospodářské ploty, okrasné zahradní ploty i uzlové pletivo.

Využití našich výrobků

 • Běžní spotřebitelé
 • Ploty pro dům a zahradu. Využití pro volný čas (ohraničení zahrady a zvířat, dekorace)
 • Profesionální uživatelé (ploty pro firemní účely)
 • Využití plotů v průmyslu
 • Ploty pro parky a sadově upravené plochy
 • Oplocení škol, sportovišť, rekreačních ploch, společenských akcí
 • Ploty pro objekty důležitého významu
 • Ploty pro zemědělství, ploty pro lesnictví a zahradnictví
 • Chovatelská a pěstitelská oplocení, Mobilní oplocení
 • Ploty pro průmyslové použití
 • betonářské sítě a pletiva, pletivo pro průmyslové aplikace, sítě pro chovatelské klece a skladiště, sítě pro stavební materiály, Gabionové sítě, Svařované sítě z plochých drátů aj.

Ploty Betafence jsou již zastoupeny ve více než 100 zemí po celém světě.

Pokud si nejste zcela jisti, zda jste vybraly opravdu vhodný typ bran, plotů atd. Zavolejte některému u našich distributorů, a ti Vám rádi poradí.

Vše co děláme, děláme jen pro Vás.

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.