Brány Fortinet

Brány Fortinet

Popis brány

Velmi pevná konstrukce

Všechny součásti křídlových bran Fortinet swing mají velmi pevnou konstrukci. Zpevněny jsou především tyto části: rám výplň brány, sloupky, panty a zámkový systém.

Dobrý design

Všechny brány jsou plně provařeny a zbroušeny. Brány jsou pak doplněny elegantní síťovou výplní Fortinet. Brány jsou integrovány s nejlepším designem.

Kvalitní potah

Brány Fortinet mají nejlepší protikorozní potah, který je v současnosti na trhu. Brány jsou nejdříve opatřeny galvanickým povlakem. Na něj se nanese polyesterový povlak, který splňuje nejvyšší normy týkající se lesku, tvrdost, a přilnavost.

Rychlá instalace

Brány Fortinet jsou navrženy pro rychlou instalaci s minimálním množstvím příslušenstvím.

Brány ploty Fortinet technické specikace

Tagy: ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.