Bekafor

Bekafor

Brány bekafor jsou ideální v kombinaci s ploty systému Bekafor. Používají se pro rychlé a levné zabezpečení pozemku. Vhodné především na zahrady a okolí domů. Rám je vyroben z čtvercových profilů 40 x 40 mm. Rám je vyplněn svařovanou sítí Bekafor Classic. Pro tento typ Bran, je velmi vhodné použití sloupků Bekaclip. Tyto sloupky jsou vyrobeny z trubek. Každý sloupek je dále opatřen krycí hlavicí a upínacími pouzdry Bekafor. Všechny produkty Bejafor je možné zakoupit s poplastovanou povrchovou úpravou.

Příslušenství

K Branám Bekafor Classic se dodává zabudovaný cylindrický zámek a nastavitelné panty. Otvor zámku a klika, jsou vyrobeny z odolného plastu.

Barva

Zelená RAL 6005, Antracit a některé typy také v bílé RAL 9010

Brány Bekafor technické specifikace

Tagy: , ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.