Nové ploty od Betafence

Nové ploty od Betafence

Ploty Nylofo 3D Super

Ploty Nylofor 3D Super se vyznačuje vyšší robustností a odolností. Tento typ má zvětšené podélné i příčné průřezy drátů. Ploty Nylofor 3D Super poskytují optimální ochranu, před vniknutím na pozemek.

Ploty Nylofor F

Ploty Nylofor F navrženy tak, aby poskytovaly větší stupeň bezpečnosti, než klasická uzlová pletiva, či obyčejné svařované sítě. Ostré konce pletiva jsou náhradou za nepěkné ostnaté dráty. Tyto konce jsou natolik pevné a ostré, že rozhodně odvrátí nezvané návštěvníky.

Brány ploty Nylofor F technické specifikaceTagy: , ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.