Společnost Betafence oplotila italskou vinici

Společnost Betafence oplotila italskou vinici

Moderní historie

oplocení viniceVinice Natale Verga, která byla založena v roce 1895, se statečně hlásí k modernitě. 6 září 2013 byla oficiálně otevřena nová budova o ploše 30 000 m2 – směs odvážných tvarů a architektonické vážnosti. Prosklené plochy vytvářejí hru světla na dlouhých řadách třpytivých kádí, které mohou pojmout až 40 000 hektolitrů vína.

Slavná vína jsou nyní bezpečná

Tajné recepty na vína jsou nyní naprosto v bezpečí, jelikož budova je obklopena odolným a pevným panelovým systémem Nylofor 2D. Jeho síla je garantována dvojitými horizontálními dráty a silnými vertikálními dráty. Panely vysoké 1,43 metru byly nainstalovány na obdélníkové sloupky se základovými deskami namontovanými na betonové základy.

Tradice hledící do budoucnosti

Vinice Natale Verga je společnost se stoletou historií, řemeslem a rodinnou tradicí, zároveň ale stále připravena na nové výzvy a inovace do budoucna. Nyní je budova excelentní kombinací použitelnosti a estetiky. Zvenku přitahuje pozornost svými velkými modulárními okny, stejně tak jako kontrastem šedých a rezavých barev. Interiér je vybaven technologicky vylepšeným zařízením, mimo jiné třemi automatizovanými linkami na plnění do lahví, která zajišťuje produkci 25 tisíc tradičních lahví za hodinu a dvou tisíc 3-5 litrových lahví.

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.