Ploty Bekafor Prestige

Ploty Bekafor Prestige

Bytelné a vůči povětrnostním vlivům odolné panely lze umístit na podezdívce, montovat na sloupcích pro zabetonování v zemi nebo na sloupcích se základnou. Systém oplocení Bekafor Prestige je doplněn plným sortimentem vrátek.

Panely a vrátka Bekafor Prestige jsou k dostání ve dvojím provedení povrchové úpravy. Můžete vybírat mezi klasickou zelenou nebo metalizovaným antracitem. Obě povrchové úpravy nevyžadují žádnou údržbu. Panely jsou výjimečně trvanlivé a bytelné díky zdvojeným svislým tyčím.

Tagy: , ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.