Ploty Betafence

Ploty Betafence

Betafence nabízí širokou škálu systémů oplocení pro fyzické ohraničení plochy a kontroly přístupu pro zemědělství, zahradní architekturu, profesionální i veřejné použití. V nabídce naleznete panelové systémy, svařované sítě, pletená a uzlová pletiva, sloupkové systémy , křídlové a posuvné brány bez i s automatizací, mobilní oplocení a veškeré příslušenství potřebné ke správné instalaci oplocení.

Společnost Betafence má 13 výrobních závodů v 11 zemích: Belgii (Zwevegem), Francii (Bourbourg), Velké Británii (Sheffield & Wigan), Německu (Schwalmtal & Werl), Itálii (Tortoreto), Španělsku (Burgos), Polsku (Kotlarnia), Jižní Africe (Kapské mesto), Číně (Tianijn), Turecku (Istambul) a ve Spojených státech amerických (Ennis, Texas).

Díky dlouholeté tradici, celosvětové působnosti v neposlední řadě také díky zaměstnancům společnosti Betafence naleznete její pobočky  ve 100 zemích světa a nově také v České republice, a to v Brně na ulici Holandská 2/4. Společnosti Betafence záleží především na spokojenosti zákazníka, kterému jsou nabízeny jak nadstandardně kvalitní výrobky, tak i služby, a proto se můžete obracet se svými dotazy a požadavky na nově zřízenou kancelář Betafence v ČR.

Misí společnosti Betafence je „Chránit to, na čem záleží“.  Pokud i Vy chcete chránit svůj majetek, domov a nejbližší, je tu pro Vás společnost Betafence.

Kontaktujte nás osobně na ulici Holandská 2 v Brně, telefonicky na čísle  +420 548 210 431 nebo e-mailem: info@betafence.cz.

Tagy: ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.