Ploty Fortinet

Ploty Fortinet

Přednosti

Odolnost

Ploty fortinet jsou zkonstruovány ze svařované drátěné sítě, která je vyrobena ze speciálního tvrdého drátu. Síť je galvanizovaná a potažená plastem. Kotvící sloupky Bekaclip jsou taktéž galvanizovány a potaženy plastem. Aby se zamezilo vniknutí vodu do sloupku, tak se svrchní část sloupku zabezpečí plastovou hlavicí.

Rychlá jednoduchá instalace

Upevňovacím pásek na sloupku Bekaclip zaručuje rychlou a profesionální instalaci. K instalaci není zapotřebí žádné speciální příslušenství. Ploty Fortinet se dodávají ve velké škále velikostí. K tomuto typu plotu se dají použít jak křídlové brány, tak posuvné brány.

Ploty Fortinet Technické specifikace

Tagy: ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.