Ploty Nylofor 3D Super

Ploty Nylofor 3D Super

Ploty Nylofor a jejich přednosti

Panely jsou extrémně odolné díky použití vodorovných drátů s velkým průměrem a zvláštního 3D vyhnutí.

Vysoký stupeň bezpečnosti

Nylofor 3D Super je doporučován jako oplocení vhodné pro takové aplikace, kde je kritickým faktorem bezpečnost, vycházejíc z jeho malých ok a těžkých drátů.

Dlouhá životnost

Technologie povrchové úpravy používaná společností Betafence zajišťuje velmi vysokou životnost. Speciální adhezní vrstva se aplikuje po galvanizaci, aby bylo zajištěno úplné přilnutí polyesterové vrchní vrstvy.

Kompletní systém

Systém se skládá z panelů s různými velikostmi ok a různých výšek kombinovaných se sloupky se zvláštním upevňovacím systémem a širokou škálou bran. Všechny součásti jsou zárukou rychlé a profesionální instalace.

Ploty brány Nylofor 3D Super technické specifikace

Tagy: , ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.