Sloupky Bekafor

Sloupky Bekafor

Sloupek  Bekafor® CLICK je vyroben z polooválných zevnitř i vně pozinkovaných a poplastovaných profilů. Součástí Bekafor® CLICK sloupku je pěkně designovaná plastová krytka. Bekafor® CLICK sloupky je možné instalovat jak do betonového základu, tak do podstavce, do svahu nebo rohů.

Instalace panelů s novými Bekafor® CLICK sloupky je velmi jednoduchá a množství nářadí potřebného k instalaci se tak snižuje na minimum. Sestavovaný plot je konstruován na principu panel/sloupek/panel a není nutná dřívější předinstalace sloupků. Plotové panely jsou jednoduše uchyceny zacvaknutím svislých rohových drátů panelu do fixační spony sloupku. Díky specifické konstrukci zapadnou všechny součásti systému naprosto bezproblémově  na jedno CLICKnutí.

Panelové oplocení sestavené pomocí sloupků Bekafor® CLICK zajišťuje celému systému pevnost a odolnost. Díky šroubu s plochou hlavou nemůže být fixační spona ze sloupku odstraněna šroubovákem ani kleštěmi, navíc je po zacvaknutí panelu na sloupek fixační spona umístěna  z vnitřní strany panelu, což znesnadňuje práci možným vandalům.

K sloupkům Bekafor® CLICK je možné objednat soupravu na opravu , která obsahuje 2  fixační spony a 3 samořezné šrouby. Soupravu je určena pro výměnu zničených fixačních spon, aniž by musel být vyměněn sloupek. Druhý případ, kdy lze využít soupravu je při instalaci oplocení ve svahu, kdy je třeba mít navíc 2 fixační spony.

Nový systém je kompatibilní s panely Bekafor® Classic, Bekafor® Basic, Nylofor® Medium a Zenturo®.

Zajímavou informací pro nové uživatele oplocení Betafence je především jejich bezúdržbový provoz (natírání, lakování, čištění, …) nebo jakékoliv úpravy v čase použití. Jako na většinu ostatních produktů Betafence se i na řadu Bekafor® CLICK vztahuje záruka 10 let.

Informace o tomto produktu lze získat v nové pobočce společnosti Betafence v Brněn na ulici Holandská 2. Můžete nás kontaktovat telefonicky + 420 548 210 431 nebo e-mailem: info@betafence.cz.

Betafence Česka Republika Brno | Společnost Betafence je světovým výrobcem oplocení číslo jedna s nejširším průmyslovým  výrobkovým portfoliem systémů oplocení a kontroly přístupu.

http://www.betafence.cz| tel.: +420 548 210 431 | e-mail: info@betafence.cz

Tagy: , ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.