Stadion oplocen plotem Nylofor

Stadion oplocen plotem Nylofor


Mouscron je malé vlámské město, kde žije pouze 52000 lidí, přesto se ale město může pochlubit svým fotbalovým stadionem, atletickým stadionem a jezdeckým centrem. Kvůli bezpečnost lidí se městské autority rozhodly tyto sportovní infrastruktury oplotit.

Panely Nylofor

Celkový obvod plochy určené k oplocení byl 1300 m. Proto bylo rozhodnuto, že budou použity panely nestandardní délky. Kromě panelů Nylofor 3D dlouhých 2,5 metru byly použity také panely Nylofor 3-M dlouhé 3 metry. 2 metry vysoké panely byly nainstalovány na ocelové sloupky Bekafix za použití kovových fixátorů. Díky delším panelům se navíc snížily náklady na oplocení tím, že bylo použito méně sloupků.

Do nově oplocených prostor lze vstoupit třinácti jednokřídlými a dvoukřídlými branami s panelovou výplní Nylofor. Tyto brány díky svému tvaru perfektně padnou k celému plotu. Všechny části (panely, sloupky a brány) byly provedeny v moderní a elegantní šedé antracitové barvě (BF7016M) dle designu architekta Desneulina.

Čtěte více: Panely Nylofor 2D kolem hřiště v Zoppole

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.