Ploty a brány

Ploty a brány

Pletivo

Je pozinkovaného ocelového drátu, které se pokrývá plastovou vrstvou. Tento druh pletiva se vyznačuje vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Jelikož je tento druh plotů určen především pro malé odběratele. Byla jeho konstrukce vytvořena tak, aby montáž a demontáž zvládla jedna osoba.

Oplocení se vyrábí v několika výškách, dodávaných se speciálními sloupky. Tyto sloupky obsahují upínací vložky a příslušenství (kotevní desky, rohové svorky a stěnové příchytky).  Systém lze instalovat na zdivo nebo i betonové podlahy.

Moderní & jednoduchý design

Jednoduchý design oplocení Bekafor Classic lze dobře přizpůsobit prostředí  zahrady, které pak  a umožňuje klidný odpočinek. Vysoká pevnost pak zajistí trvanlivou ochranu vašeho pozemku.  Panely jsou na jedné straně opatřeny vertikálně umístěnými ostny, které zabraňují přelezení plotu.

Brány Bekafor

Branky Bekafor jsou vyrobeny v jednokřídlé a dvoukřídlé variantě. Brány bekafor je vhodné používat v kombinaci s ploty Bekafor. Pořízením celého systému toiž šetříte čas a peníze. Rám je vyplněn svařovanou sítí Bekafor Classic. Všechny produkty Bekafor je možné koupit poplastované.

Příslušenství

K Branám Bekafor Classic se dodává zabudovaný cylindrický zámek a nastavitelné panty. Otvor zámku a klika, jsou vyrobeny z odolného plastu.

Barva

Zelená RAL 6005, Antracit a některé typy také v bílé RAL 9010

Tagy: ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.