Zahradní ploty

Zahradní ploty

Panel Zentruro® představuje unikátně navržený plochý panel svařený z kulatých drátů, s různými velikostmi ok s dvojitými a střídavými vodorovnými dráty. Panel je vyráběn v zelené a kovově antracitové barvě. Panel Zentruro® může být díky své pevnosti instalován samostatně v prostoru nebo jako plotový systém.

Panel Zentruro® je možné vyplnit plochými plastovými pláty nazývanými pixely. Ty dávají plotu jedinečný design, snižují jeho průhlednost a umožňují jisté zosobnění s plotem díky tomu, že je možné pomocí pixelů tvořit na plotovém panelu různé nápisy nebo obrazce přesně podle Vašich představ. Pixely jsou k panelu uchyceny jednoduše pouhým kliknutím plastového plátu na oko panelu. V případě, že se panely Zentruro® přiloží k sobě, lze díky pixelové výplni vytvořit stále více populární působivou gabionovou stěnu, která poskytne stylovou ochranu Vašeho soukromí a zároveň vytvoří dekorativní prvek na Vaší zahradě.

Společnost Betafence nabízí několik druhů pixelů. Jedním z nich je výplň Perfo Strip®. Jedná se o nerezové perforované pásy, které jsou upevněny vertikálně na panel. V případě ztvárnění panelů do gabionové stěny jsou tak utěsněna panelová oka, která mohou být vyplněna kůrou stromů, kameny, cihlami a dalšími materiály dle Vašeho přání. Další možnou variantou výplně panelu jsou Flexo Strip® pásy, které se proplétají na panel ve vodorovném či svislém směru.

Panel Zentruro® lze využít také jako oporu pro popínavé rostliny. Může stát samostatně v prostotu Vaší zahrady nebo může být uchycen ke zdi pomocí úchytů Panofix®.

Jednoduchá instalace systému Zenturo® nevyžaduje žádné speciální dovednosti při montáži, vše funguje tak jak si uživatelé zvykli u produktů řady Bekafor®.  Na všechny produkty řady Zenturo® se vztahuje záruka 10 let.

Informace o tomto produktu lze získat v nové pobočce společnosti Betafence v Brně na ulici Holandská 2. Kontaktujte nás telefonicky: +420 548 210 431 nebo e-mailem: info@betafence.cz

Betafence Česka Republika Brno | Společnost Betafence je světovým výrobcem oplocení číslo jedna s nejširším průmyslovým  výrobkovým portfoliem systémů oplocení a kontroly přístupu.

http://www.betafence.cz| tel.: +420 548 210 431 | e-mail: info@betafence.cz

Tagy: ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.