Bezpečnostní ploty

Bezpečnostní ploty

Přednosti plotu

Panely jsou extrémně pevné díky užití tuhých svařovaných prutů ve spojitosti s dvojitými horizontálními dráty. Nylofor 2D Super má extra silný dvojitý horizontální drát.

Vysoký stupeň bezpečnosti

Nylofor 2D & 2D Super jsou doporučeny jako oplocení pro aplikace, kde je bezpečnost nutná. Ta je zaručena menším okem a silnými dráty. V kombinaci s jedinečným konceptem systému zastavování míčů “Bekasport” je ideálním řešením pro oplocení sportovišť a hřišť.

Velmi vysoká životnost

Technologie povrchové ochrany Betafence zaručuje extra vysokou životnost. Po pozinkování je aplikována přilnavá povrchová vrstva pro perfektní spojení s povrchovou plastovou vrstvou z vypalovaného polyesteru o tloušťce minimálně 100 mikronů.

Kompletní systém

Systém zahrnuje panely různých velikostí ok pletiva a výšek, sloupky s přizpůsobenými systémy upevnění a širokým sortimentem pletiv a vrat. Všechny komponenty zaručují rychlou a profesionální instalaci. Nylofor 2D/2D Super

Tagy: , ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.