Distributoři

Prodejní síť  plotů a bran v ČR

V rámci pokrytí celé České republiky, jsme pro vás zajistili distribuci našich produktů v Praze, Brně, Ostravě, Hradeci Králové, Pardubicích, Českých Budějovicích, Berounu, Nový Knin, Rajhradu, Dětmarovicích. Postupně se budou naše distribuční síť rozšiřovat, takže pokud by jste třeba měli zájem o spolupráci, tak neváhejte a napište nám.

Seznam kontaktů distribuční sítě v jednotlivých městech.

Prodejní síť v Evropě

Pokud by jste měli zájem, tak naše pobočky jsou ve více jak 100. zemí na celém světě. Takže jsme schopní dodávat naše produkty po celém světě.

Seznam kontaktů Evropské distribuční sítě.

PR: wait… I: wait… L: wait… LD: wait… I: wait… wait… Rank: wait… Traffic: wait… Price: wait… C: wait…
Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.