Mobilní oplocení Tempofor

Mobilní oplocení Tempofor

Betafence.cz Vám nabízí mobilní ploty Tempofor®, které můžete mít kdykoliv a kdekoliv k dispozici. Tempofor® je systém oplocení pro dočasnou ochranu a usměrnění osob, opravních prostředků a zboží. Tempofor® zahrnuje několik druhů oplocení, jsou rozděleny především dle využití. Škála výrobků Tempofor® F zahrnuje F1: standardní mobilní plotový panel o výšce 1,2 metru, F2: standardní mobilní plotový panel o výšce 2 metry, F2 Medium: lehký mobilní plotový panel, nebo například F3 Maxi: mobilní plotový panel o výšce 2,45 metru s dodatečnou vodorovnou výztuhovou trubkou a menšími pletivovými oky.

Škála výrobků Tempofor® 3D je tvořena 3D: standardní mobilní plotový panel s dvojitým profilovaným pletivem a T2: Signalizační panel policejní bariéry s reflexními signalizačními pruhy pro bezpečnou kontrolu dopravy. Škála výrobků Tempofor® B zabraňuje vniknutí na staveniště nebo na veřejné akce. Je určen pro velká zatížení, ocelový rám je žárově pozinkován ponorem a celý je vyplněn profilovaným povrchově upraveným plechem. Škála výrobků Tempofor® C zahnuje C1: Vodicí panel s vyztuženou horní vodicí příčkou pro kontrolu pohybu davu, C2: Standardní protidavová bariéra, C3: Policejní zátaras, s maximální stabilitou pro řízení pohybu velkého davu, sklopný a další zábrany a oplocení. Poslední řadou jsou výrobky Tempofor® T, což jsou výstražné panely s reflexními signalizačními pruhy pro bezpečné řízení provozu na silnicích. Pokud hledáte ploty, oplocení a bariéry na svoje akce, pak je zde pro Vás nabídka firmy Betafence.cz.

 

Tagy: ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.