Sloupky pro ploty

Sloupky pro ploty

A jaké materiály a upevnění zvolit? Vše záleží na terénu, do kterého chcete plot umístit. Můžete volit upevnění přímo do země nebo do betonového základu, u kterého samozřejmě musíte počítat s delší dobou instalace. Co se týká materiálů, vybírat můžete se sloupků pozinkovaných nebo poplastovaných (z vnitřní i vnější strany) a také z různých barev, od zelené, přes antracitovou a bílou, až k černé.

Pokud si nebudete vědět rady, kde a jak se stavbou oplocení začít, jaké sloupky, pletivo nebo plotové panely zvolit, nebojte se obrátit na Betafence, navrhneme vám komplexní řešení oplocení přesně na míru.

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.