BEZPEČNOST PSŮ I KRÁLÍKŮ ZA OPLOCENÍM

Poskytněte svým domácím mazlíčkům na zahradě bezpečnost pomocí produktů Betafence.

Snad každý majitel domácího mazlíčka ví, že svoboda je to, co si zvířata cení nejvíce. Nicméně bezpečnost domácích zvířat je při hraní venku vystavena různým nebezpečím. Může být totiž napadené predátorem nebo náhodně uniknout ven.

Řešením tohoto problému je vybudování odpovídajícího bezpečnostního systému. K tomuto účelu doporučujeme používat sítě od Betafence.

KRÁLÍK POD OCHRANOU

Pokud je králík váš oblíbený mazlíček, doporučujeme výstavbu prostorné klece. Vše, co potřebujete, je rám a svařované pletivo Casanet o velikosti ok v rozmezí od 6,35 x 6,35 do 76,2 x 12,7 mm. Vyberte model vhodný podle velikosti králíka.

Sestavení klece je jednoduchý úkol pro všechny domácí kutily. Můžete si vybrat z obdélníkové konstrukce s dvířky a přídavné rukojeti na vrchu, která umožní snadnější přenášení.

Pamatujte dno klece posypat např. sololitem, aby se zabránilo zvířeti podhrabat. Pokud je váš mazlíček nervózní, nezapomeňte horní části klece zaklopit, aby náhodou neuniklo.

Zdroj : http://www.betafence.cz/inspirace/bezpecnost-psu-i-kraliku-za-oplocenim

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.