OPLOCENÍ MAJETKU

Plánujete koupi nebo výměnu oplocení v tomto roce? Podívejte se na nejtrendovější řešení.

Oplocení majetku už neplní jen bezpečnostní účely. V současné době také záleží i na atraktivním a módním vzhledu přizpůsobeném Vaší zahradě, architektuře, jakož i přáním zákazníka. Zjistěte, co je letos trendy.

HORIZONTÁLNÍ PANELY

Toto stále populárnější řešení si získává své následovatele díky rozpoznatelný vodorovnému nastavení tyčí a jedinému řady oplocení. Toto zajišťuje moderní a atraktivní vzhled.

Navíc, nastavení panelu Horizen zaručuje soukromí díky úzkému rozptylu tyčí a své neprůhlednosti. To ochrání Váš domov a zahradu před zraky kolemjdoucích.

Horizontální panely také poskytují vynikající úroveň bezpečnosti, protože prakticky brání přelezení konstrukce. A výsledek? Žádná neoprávněná osoba nevstoupí do Vašeho vlastnictví.

zdroj: http://www.betafence.cz/novinky/oploceni-majetku-trendy-na-rok-2016

 

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.