Křídlové brány

Křídlové brány

Egidia

Křídlové brány Egidia se vyrábí, ze dvou základních typů profilů. Pokud si objednáváme brány Egidia o délkách do 4,00m, jsou vyrobeny ze svařovaných profilů 40 x 40 mm a brány o délce od 4,50 do 6,00 m, jsou vyrobeny z profilů 50 x 50 mm. Novinkou na tomto typu bran, je systém nastavitelných pantů a zámků. Díky nimž můžeme otvírat bránu v bou směrech, což se vyplatí především u vjezdů, kde nemáme dostatek prostorů.

Brány Egidia se vyrábějí se dvěma základníma výplněmi. Pokud má někdo zájem o masivní typ Bran, tak doporučuji mřížovou výplň. Jinak pro běžný provoz zcela postačí výplň Nylofor 3D. K tomuto typu bran jsou vhodné sloupky čtvercového profilu. Podle velikosti brány se používají profily (80 x 80 mm, 100 x 100 mm nebo 120 x 120 mm) vybavené záslepkou.

Pro tento typ plotu, se nejčastěji používá povrchová úprava pozinkování nebo pozinkování s práškovým povlakem. Brány Egidia jsou označeny štítkem CE, které značí shodu se směrnicí 89/106/EHS o stavebních výrobcích. Splňují tak požadavky normy EN 13241-1 pro průmyslové a domové brány garážové a plotové.

Příslušenství

– cylindrický zámkem a souprava nastavitelných pantů.
– v doplnkové verzi jsou dvoukřídlé brány dodávány spolu se svislou závorou.
– elektromagnetický zámek (doplnkové příslušenství).
brány Egidia se běžně dodávají v ruční verzi, anebo jako automatické v doplňkové verzi.

Barva

Pozinkovaná verze, zelená RAL 6005, antracitová metalizovaná

Brány Egidia jsou vhodné pro rodinné domy, sídlištní zástavbu, parky, velkoobchodní sklady firem atd.

Technické parametry –Brány Egidia

Tagy: , ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.