Brány od Betafence

Brány od Betafence

Brány Egidia

Brány Egidia jsou navrženy tak, aby se daly použít prakticky k jakémukoliv plotu. Branka je vyrobena z ocelových profilů, jež jsou pozinkované nebo používá kombinace pozinkování a práškového povlaku. Barevné provedení tohoto typu branek se dělá v pozinkované, zelené RAL 6005 a antracitová metalíza.

Tento typ plotu se především uplatňuje na rodinných pozemcích, sídlištní zástavbě, parcích, u plováren, či firem.

Brány Egidia

Brány Robusta

Brány Robusta jak sám už název vypovídá, tak tento typ plotů je určen pro pro prostory s vysokým stupněm bezpečnosti. Brána je vyrobena z masivním profilů, jež odolají i těžkým nárazům.

Brány Robusta

Test osobním vozidlem 😉

Tagy: , , ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.