Ploty Nylofor 3D Pro

Ploty Nylofor 3D Pro

Přednosti plotu

Panely s těžkou svařovanou sítí s obdélníkovými oky a vodorovnými výztuhovými dráty jsou zárukou velmi vysokého stupně odolnosti.

Dlouhá životnost

Technologie povrchové úpravy používaná společností Betafence je jednou z nejmodernějších a zajišťuje velmi dlouhou životnost. Po galvanizaci se aplikuje speciální vrstva, aby bylo zajištěno úplné přilnutí vrchní polyesterové krycí vrstvy. Vynikající poměr cena / kvalita Nylofor 3D Pro poskytuje vysokou kvalitu za nízkou cenu při současném zachování kvality i odolnosti.

Kompletní systém

Systém se skládá z panelů různých výšek upevňovaných na pravoúhlé EL sloupky, čtyřhranné sloupky nebo sloupky Bekafix či Bekafast pomocí zvláštního upevňovacího systému. Oplocení je doplněno širokým sortimentem inovačních otvíravých a posuvných branek.

Brány ploty Nylofor 3D Pro technické specifikace

Tagy: , ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.