Ploty Nylofor

Ploty Nylofor

Přednosti plotu

Tuhé svařované plotové panely s obdélníkovým okem a horizontálními prolisy zaručují vysoký stupeň pevnosti.

Extra dlouhá životnost

Technologie povrchové ochrany Betafence je na nejvyšší technologické úrovni a zaručuje extra dlouhou životnost. Speciální vrstva je aplikována po pozinkování pro zaručení úplné přilnavosti polyesterové povrchové ochrany za minimální tloušťky 100 mikronů.

Kompletní systém

Systém je složen z panelů různé výšky, podporovanými třemi typy sloupků, každý z nich se speciálním systémem upevnění. Všechny typy jsou k dispozici s přizpůsobeným příslušenstvím a širokým sortimentem křídlových a posuvných vrat.

Rychlá instalace

Všechny komponenty byly vyvinuty tak, aby poskytovaly profesionální produkt vysoké kvality, který může být nainstalován rychle a efektivně.

Brány ploty Nylofor technické specifikace

Tagy: , ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.