Samonosné brány

Samonosné brány

Automacké brány

Automatizované i ruční samonosné brány, jsou ideální variantou do omezených prostor, jako jsou vstupy do halových prostor či víceproudé vjezdy. U tohoto typu bran není zapotřebí zdlouhavého pobíhání při manipulaci. Brány se konstruují jako levostranné a pravostranné.

Konstrukční popis

Konstrukce křídla brány je svařena ze svislých profilů 40 x 40 mm s profilem 60 x 40 mm. Rozměry spodní nosné lišty jsou 75 x 65 mm. Pohyb brány je zajištěn dvěmi soupravami dopravníkových válečků a jednoho vodícího válečku (v horní časti křídla). Dále jsou brány vybaveny stavěčem křídla, které umožňuje vertikální nastavení.

Automatická verze  samonosné brány Egidia je vybavena pohonem, jedním čtyřkanálovým dálkovým ovládačem, soupravou fotobuněk a výstražným majáčkem. Pokud si ale objednáte ruční posuvnou verzi brány, tak tento typ je pouze opatřen hákovou závorou.

Výplň brány

Posuvné brány Egidia se dodávají se dvěma druhy výplní. Mřížová výplň, která je zhotovena z profilů 30 x 18 mm s rozestupem 110 mm, nebo výplní Nylofor 3D ze kterého se vyrábějí i ploty.

Základní korozivzdorná úprava na tomto typu plotu je pozinkování a na přání zákazníka, je možné přidat práškový povlak. Z toho pak vycházejí barevné varianty: pozinkovaná verze, zelená RAL 6005 nebo antracitová metalizovaná.

Normalizace

Brány Egidia jsou značeny štítkem CE, Které vypovídají o shodě se směrnicí 89/106/EHS o stavebních výrobcích. Dále pak  splňují normy pro průmyslové a domové garážové a plotové brány EN 13241-1.

Posuvné brány jsou k dispozici v levostranné a pravostranné verzi. Směr otevírání brány určujeme při pohledu z venkovní strany sídla.

Posuvné brány Egidia technické specifikace

Tagy: , ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.