Systém Fortinet

Systém Fortinet

Ploty Fortinet

Ploty Fortinet jsou zkonstruovány tak, aby běžným způsobům vniknutí. Drátěné sítě jsou vyrobeny z tvrzeného drátu, který se ještě poplastovává. Díky této úpravě je plot prakticky bezúdržbový. Kotvící sloupky Bekaclip jsou taktéž galvanizovány a potaženy plastem.

Upevňovací pásky na sloupcích Bekaclip umožňují rychlou a profesionální instalaci. K instalaci není zapotřebí žádné speciální příslušenství. Ploty Fortinet se dodávají ve velké škále velikostí.

Brány Fortinet

Jednoduché a elegantní brány Fortinet, jsou vhodné pro oplocení zahrad i veřejných prostranství.

Velmi pevná konstrukce

Všechny součásti křídlových bran Fortinet swing mají velmi pevnou konstrukci i moderní design. Rám brány je vyplněn síťovou výplní Fortinet.

Kvalitní potah

Poplastované brány Fortinet mají perfektní odolnost proti korozi. Povrch pletiva a bran jsou nejdříve opatřeny galvanickým povlakem, na který se nanese polyesterová vrstva.

Tagy: ,

Ploty
V případě že hledáte spolehlivého dodavatele, který vyrábí ploty, oplocení, svařované sítě, křídlové brány, sloupkové systémy, pletiva, či pletivo poplastované, dovolujeme si Vám doporučit využít služeb firmy Betafence - jedničku v oblasti plotů, pletiva a oploceni s 130-ti letou tradicí. Pokud by jste měli zájem o něco úplně jiného, tak doporučuji gabiony Zenturo. Jedná se o unikátní systém moderního oplocení, kombinovaného s výplní z přírodních materiálů. gabiony se dají plnit kamením, dřevem, oštěpky i jíným materiálem. Gabiony Zenturo, to je budoucnost v oplocení.
Přehled všech příspěvku informativního fóra Ploty brány.